Zjednoczone Emiraty Arabskie - Travelon.pl Zjednoczone Emiraty Arabskie - Travelon.pl Zjednoczone Emiraty Arabskie - Travelon.pl Zjednoczone Emiraty Arabskie - Travelon.pl

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Rozrywka i Zabawa

(Strony) > > > Rozrywka i Zabawa

Safari w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Tę formę wycieczki oferują obecnie wszystkie biura podróży. Jest to wyprawa samochodem terenowym na pustynię. Przed wyjazdem grupuje się kilka aut, które tworzą kolumnę. Podróż rozpoczyna się po wydmach piaskowych. Organizatorzy przewidują krótka przerwę, by turyści mogli przejść się po piasku. W dzikiej krainie dojdzie także do spotkania karawany Beduinów i wieczornego grillowania, któremu towarzyszą arabskie tancerki. Droższy wariant wyprawy przewiduje również nocleg w obozowisku, a podróż można w ten sposób przedłużyć nawet do kilku dni.

Zjazdy na Wydmach

Takie możliwości oferowane są w ramach każdej wycieczki na Safari. Niezbędny sprzęt do zjazdu z wydm zapewniają organizatorzy.

Jazda na Wielbłądach

Ta forma podróży w większości oferowana jest w ramach Safari, ale także dostępna dla indywidualnych turystów. Klasyczny zestaw obejmuje wykonanie serii zdjęć i krótką przejażdżkę na wielbłądzie. Jeżeli ktoś chce zakosztować tej przyjemności, to powinien wcześniej umówić się na nią w hotelu.

Kąpiel

Do dyspozycji są ogólnodostępne lub bardziej luksusowo wyposażone plaże hotelowe. Na niektórych plażach obowiązuje kobiety zakaz kąpieli bez odpowiedniego stroju, a tym bardziej bez górnej jego części lub zupełnie nago. Wszędzie można go bez problemu kupić.

Golf w Emiratach

To jedna z głównych atrakcji tego kraju. Przepiękne pola golfowe występują tutaj jak oazy na pustyni. Posiadają najlepszej jakości wyposażenie i nowoczesne urządzenia. Obowiązuje tradycyjny strój do golfa.

Inne Dyscypliny Sportowe

Prawie w każdym luksusowym hotelu znajda Państwo korty tenisowe. Są także liczne prestiżowe kluby prywatne. Wynajęcie przez osoby nie będące ich członkami wynosi 25 – 100 Dh/godz. Da innych popularnych dyscyplin sportowych należą wyścigi wielbłądów, piłka nożna i krykiet.

Życie Nocne

Jak w każdym centrum turystycznym także ZEA oferują życie nocne. Są tutaj niezliczone restauracje, bary i prestiżowe dyskoteki.

Najnowsze informacje...

13.07.2010 Metro w Dubaju
01.12.2009 Międzynarodowy festiwal filmowy Abu Dhabi
03.11.2009 Projekt "The World“

Ostatnio na forum...

11.12.2011 Ceny w duty free
11.12.2011 Ramadan
11.12.2011 Jeszcze jedno miasto
07.08.2009 Dlaczego Emiraty?
27.01.2009 ZEA i alkohol?

Najnowsze zdjęcia...

imperium arabsk
widok z góry
kompleksy
imponujące budo
wieżowce